LU Kultūras centrs aicina nokļūt amatiermākslas atmosfērā

Laikā, kad Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājā norisināsies jau otrais studiju festivāls skolēniem "L-Universs", LU Kultūras centrs (KC) aicina nokļūt amatiermākslas atmosfērā

Nāc uz LU Kultūras centra informācijas stendu un izmēģini kādu no amatiermākslas virzieniem, kas studentiem ir brīnišķīgs ārpusstudiju laika pavadīšanas veids!

LU Kultūras centra informācijas stendā 23. februārī būs iespēja iejusties dejas mākslā kopā ar LU deju ansambli "Pērle" (mākslinieciskais vadītājs Raimonds Dzintars), kā arī izpaust sevi keramikā kopā ar TLMS "Vāpe" (vadītājs Raitis Bobrovs).  LU KC darbinieki sniegs ieskatu kolektīvu norisēs un palīdzēs izvēlēties kolektīvu, kurā darboties studiju laikā.

Savukārt 24. februārī  apmeklētāji varēs iejusties koristu vidū kopā ar LU jaukto kori "Dziesmuvara" (mākslinieciskā vadītāja Laura Ozoliņa). LU Studentu teātris (mākslinieciskais vadītājs Visvaldis Klintsons) ļaus iejusties dzejas pasaulē, kā arī kopā ar aktieriem varēs vingrināties runasmākslā. 

Uz galvenās skatuves abas festivāla dienas apmeklētāji varēs baudīt arī LU amatiermākslas kolektīvu priekšnesumus. 23. februārī ar savu azartisko skanējumu Zinātņu māju ieskandinās LU jauktais koris "Aura" (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Edgars Vītols) un LU Tautas deju ansamblis "Dancis" (mākslinieciskais vadītājs Rolands Juraševskis). 24. februārī klausītāji varēs dzirdēt LU vīru vokālā ansambļa "Dancis" (mākslinieciskā vadītāja Sarmīte Ančevska) priekšnesumu un iepazīt LU Pūtēju orķestra (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Puriņš) skanējuma vērienīgumu.

LU Kultūras centra aktivitātes 2023.gadā