LU Sporta centrs aicina uz savām aktivitātēm!

LU Sporta centra auditorija tiks pārvērsta par aizraujošu un sportisku vietu, kurā norisināsies interesantas un daudzveidīgs aktivitātes.

Festivālā "L-Universs" LU Sporta centrs piedalīsies ar plašu aktivitāšu klāstu, ietverot ne tikai sporta aktivitātes, bet arī interesantas sarunas ar augsta līmeņa sportistiem. Ikvienam interesentam būs iespēja personīgi satikt sportistus, kuri dalīsies ar savu pieredzi, stāstot, kā viņi veiksmīgi apvieno sportu ar studijām LU. Tas būs iedvesmojoši un izglītojoši ikvienam, kurš vēlas sasniegt izcilību gan sportā, gan izglītībā. Tāpat pasākuma laikā notiks arī dažādas sportiskas aktivitātes, kurās varēs piedalīties un laimēt organizatoru sarūpētās balvas.
E-sports kļūst arvien populārāks, un LU Sporta centrs vēlas piedāvāt iespēju studentiem un interesentiem iepazīt šo aizraujošo pasauli. Pasākuma laikā būs e-sporta stūrītis, kurā apmeklētāji varēs piedalīties Playstation 5 spēļu sacensībās.

Šī būs lieliska iespēja ne tikai iepazīt LU Sporta centra iespējas, bet arī piedalīties aizraujošā pasākumā, kas savienos sportu un izglītību vienā brīnišķīgā vidē!

 

LU Sporta centra aktivitātes 2023. gadā