L-Universs TikTok house

 Lielākajā studiju festivālā “L-Universs” apmeklētājiem būs iespēja ne tikai uzzināt par studiju iespējām Latvijas Universitātē, bet arī līdzdarboties TikTok house, iejūtoties ietekmētāja lomā un iepazīstoties ar mūsdienu tendencēm digitālā satura veidošanā!  

Esi gatavs atbildēt uz jautājumiem par Latvijas Universitāti un laimēt balvas? Esi atraktīvs un vēlies veidot TikTok video kopā ar Latvijas Universitātes vēstnesēm? Gribi izmēģināt, kā tas ir – būt kameru gaismās? Tev ir kāds TikTok “trends”, ko vienmēr esi gribējis uzfilmēt? 

L-Universs laikā, 23. un 24. februārī, visas dienas garumā ikvienam aktīvam skolēnam būs iespēja iesaistīties sociālo tīklu satura veidošanā, piedalīties dažādās atraktīvās izspēlēs vai vienkārši kopīgi pavadīt laiku ar Latvijas Universitātes digitālā satura autorēm – digitālajām vēstnesēm, kuras ikdienā savos sociālo tīklu kontos rada saturu par studenta ikdienu un studijām. Nāc, piedalies, dalies ar idejām, iesaisti citus un atrodi sevi digitālā satura pasaulē!  

Seko mūsu aktivitātēm Latvijas Universitātes sociālajos tīklos jau tagad!