“L-Universs” – lielākais studiju festivāls Latvijā!

“L-Universs” ir Latvijas Universitātes (LU) alternatīva ierastajai izstādei “Skola”, kas katru gadu notiek Ķīpsalas izstāžu kompleksā.

Festivāla mērķis ir topošajiem studentiem un viņu atbalstītājiem sniegt iespējami pilnīgu informāciju par patiesi daudzveidīgajām studiju un ārpusstudiju iespējām LU. Turklāt festivāls “L-Universs” visiem apmeklētājiem ir bezmaksas!

Tā ir iespēja ikvienam interesentam – skolēniem, skolotājiem un vecākiem – divu dienu garumā: 

  • iepazīt vairāk nekā 150 daudzējādu un kvalitatīvu LU studiju programmu piedāvājumu,  

  • iesaistīties aizraujošās radošās aktivitātēs, kas palīdzēs atrast īsto dzīves ceļu,  

  • iemēģināt roku dažādās profesijās, 

  • iepazīt mūsdienīgo studiju vidi LU Akadēmiskajā centrā Torņakalnā, 

  • satikt savus iedvesmojošos nākotnes pasniedzējus un studiju biedrus, 

  • un vienkārši lieliski pavadīt laiku – ar saviem klases biedriem, draugiem, citu skolu pedagogiem un citu vidusskolēnu vecākiem. 

LU mācībspēki un studenti būs parūpējušies, lai ikviens festivālā “L-Universs” piedzīvotu vīziju par savu nākotni un turpmāko attīstību!

2024. gadā festivāls notiks 23. un 24. februārī no plkst. 9.00 līdz 18.00 LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā Rīgā, Jelgavas ielā 3. Universitāte aicina plānot ierašanos pēc iespējas videi draudzīgi – ar sabiedrisko transportu vai kājām.  

Izjūti LU daudzveidību – izzini dabaszinātnes, iepazīsti sociālās zinātnes, pārbaudi savas zināšanas humanitārajās zinātnēs un mākslā, pilnveido sevi medicīnas un veselības zinātnēs! Pievienojies mums festivālā “L-Universs”!

Foto ieskats 2023. gada festivālā